Kullanımı Kolay
Gelişmiş E-Ticaret Paketleri

Tüm Paketler SSD Diskli özel E-Ticaret sunucuları üzerinde barındırılıyor. Seçeceğiniz E-Ticaret paketini anında kurulum ve aktivasyon ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diji Works Platinum E-Ticaret

Diji Works Platinum

Diji Works altyapısı ile tamamen projeniz ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirilen ve tüm platformlarda (Web, iOS, Android) çalışmak üzere hazırlanan özel e-ticaret hizmetimizdir. Hizmet süresince dilediğiniz zaman, size özel atanan proje danışmanınıza ulaşabilir, tüm sorularınızı ve tasarım ihtiyaçlarınızı uzman danışmanınız ile birlikte belirleyip anında uygulamaya alabilirsiniz.

Hizmet devamında tüm tanıtım ve pazarlama stratejileriniz, teknik danışmanınız önderliğinde dijital pazarlama ekibimiz ile birlikte projelendirilir ve gerekli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra hayata geçirilir.

Diji Works Platinum ayrıcalıkları ile işinizi geleceğin ticaretine, e-ticarete taşımak bu kadar kolay. 12 yıldır e-ticaret altyapıları sağlıyoruz ve bu tecrübemizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Projelendirme ve İş Analizi

Diji Works'ün tecrübeli eticaret uzmanları ile projenizi analiz edelim. Uzmanlarımızın size özel hazırlayacağı inceleme ve analiz raporları ile atacağınız adımları planlayalım.

 
Diji Works E-Ticaret Çözümleri

Özel Kreatif Tasarım

Rakiplerinizden kolayca ayırt edilmenizi sağlayacak, dinamik kreatif tasarımınızla benzersiz olmanın keyfini sürün.

 

Özel Mobil E-Ticaret Çözümü

Size özel olarak düzenlenen mobil e-ticaret siteniz ile, teknolojinin ulaştığı her alanda, özgün bir şekilde tüketicilerinize sanal mağazanızı ve ürünlerinizi sunma ayrıcalığını yaşayın.

 
 

ERP / Muhasebe Entegrasyonları

E-Ticaret Uzmanlarımız tarafından, E-Ticaret sitenizle entegre etmek istediğiniz programların incelenmesi ve entegrasyon işlemlerinin sağlanmasının ayrıcalığını yaşayın.

 

Öncelikli Destek Hizmeti

Projeniz süresince destek taleplerinizin önceliklendirilmesi ile süreçlerinizi hızlandırın. Yazılı olarak da faydalanabileceğiniz özel destek hizmeti sayesinde ekibimizi yanınızda hissedin.

 
 

Yerinde E-Ticaret Eğitimi

Projeniz hayata geçmesi sürecinde ekibinize verdiğimiz özel eğitimler ile daha donanımlı e-ticaret uzmanlarına sahip olma imkanına kavuşursunuz.

 
 

Platinum e-ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizdeki e-ticaret sitesini bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.

E-mail

bilgi@dijiworks.com
destek@dijiwork.com

Telefon

+90 850 259 34 54

Whatsapp

+90 533 191 90 90

Adres

Merkez Mahallesi Tepe Sokak No:42/3 Gaziosmanpaşa İstanbul