Platinum E-Ticaret

Size Özel Çözümler

Diji Works altyapısı ile tamamen projeniz ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirilen ve tüm platformlarda çalışmak üzere hazırlanan özel e-ticaret hizmetimizdir.

Diji Works Platinum

Diji Works altyapısı ile tamamen projeniz ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirilen ve tüm platformlarda (Web, iOS, Android) çalışmak üzere hazırlanan özel e-ticaret hizmetimizdir. Hizmet süresince dilediğiniz zaman, size özel atanan proje danışmanınıza ulaşabilir, tüm sorularınızı ve tasarım ihtiyaçlarınızı uzman danışmanınız ile birlikte belirleyip anında uygulamaya alabilirsiniz.

Hizmet devamında tüm tanıtım ve pazarlama stratejileriniz, teknik danışmanınız önderliğinde dijital pazarlama ekibimiz ile birlikte projelendirilir ve gerekli ön hazırlıklar yapıldıktan sonra hayata geçirilir.

Diji Works Platinum ayrıcalıkları ile işinizi geleceğin ticaretine, e-ticarete taşımak bu kadar kolay. 12 yıldır e-ticaret altyapıları sağlıyoruz ve bu tecrübemizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Platinum e-ticaret sitesine sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.