Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Ortalama bir insan telefonunu günde 150 defadan daha fazla kontrol ediyor. Cep telefonlarında geçirilen zamanının %69'u mobil uygulamalarda geçiriliyor. Akıllı telefon kullanıcılarının 79%'u telefonlarını ürün sipariş ederken kullanıyor.

İnternet teknolojisi hayatımızın neredeyse tamamında yer almaya başladı. Alışverişimizi internetten yapıyor, dizi ve filimler seyrediyor, müzik dinliyoruz. Hastalandığımızda bile ilk internete başvuruyoruz. İnternetin bu kadar hızlı hayatımızda yer almasıyla birlikte, interneti yanımızda taşıma ihtiyacı doğdu. Bilgisayarımızı taşıma zorluğu ile artık akıllı telefonlar en önemli internet erişim kaynağı haline geliyor. Artık mobil cihazlarla, nerede olursak olalım ihtiyaç duyduğumuz bilgiye daha hızlı bir şekilde erişebiliyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda yapılan araştırmada 2016 yılında internete bağlanan insanların %60 bilgisayarlar kullanılırken %40 mobil aygıtlar kullanımıştır. 2017 'de ise bu oran %52 bilgisayar, %48 mobil aygıtlar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, internete bağlanan insanların büyük çoğunluğu gelecek 5 yıl içerisinde mobil kanalları kullanacak. Geleceğin pazarındaki yerinizi alın! Bu durumda gelecek beş yıl içerisinde firmanız için yaptırdığınız web sayfaları ve web aracılığı ile sunduğunuz hizmetleri mobil ortamda hazırlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde gün geçtikçe azalan müşteri sayıları ile karşılaşmanız kaçınılmaz. Yaş guruplarına göre yapılan araştırmada görünüyor ki genç yaşlı farketmeksizin yüklenen mobil uygulamaların büyük bölümünü oyun, sosyal ağlar ve eğlence oluşturuyor.

Mobil internetin kullanım şekillerine bakmak gerekirse, yine mobil uygulama yükleme verilerine benzer bir sonuçta. Sosyal ağlara ulaşma ihtiyacı ve eğlence görüyoruz.

Bu durumda mobil web sayfasınında kullanıcılara aynı cihazlar ile iletişim imkanı sunduğunu, güncellenebilir ve ileride daha farklı hizmetler eklenebilir olduğunu savunabilirsiniz. Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki, mobil uygulamaları yükleyen kullanıcılar bir sahiplik davranışına giriyor ve uzun süre işine yaramayan uygulamaları bile kaldırmıyor. Mobil uygulama ile sürekli yükleyen kullanıcının mobil aygıtında kalabilir, belirli zamanlarda kendinizi kullanıcıya hatırlatabilirsiniz.

Entegre edilebilir e-ticaret uygulamaları

Kurumunuzun internet üzerinde hizmet verdiği e-ticaret portallarına uygun mobil entegrasyonların yapılmasını istemez misiniz? Diji Works ürün ağacınıza ulaşan ve satış dahil tüm operasyonu cep telefonundan gerçekleştirebilecek uygulamaları sizin için geliştiriyor.

Entegre edilebilir hizmet uygulamaları

Üyelerinizin hizmetlerinize mobil cihazlarından da ulaşabilmelerini istemez misiniz? Diji Works internet üzerinden verdiğiniz hizmetlerin tamamını sizin için mobil dünyaya entegre ediyor. Hizmetleriniz e-belediye uygulamaları ile entegre olarak çalışsın, üyeleriniz hizmetlerinizden her yerde faydalansın!

Mobil katalog uygulamaları

Mobil cihaz kullanıcılarına ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak istemez misiniz? Diji Works sıkıcı basılı kataloglarınızı sizin için mobil dünyaya taşıyor. Kataloğunuzun linkini QR kod ile mağazanızın vitrinine koyalım, transit geçenler bile tek tıkla kataloğunuza ulaşsın!

Ücretsiz hizmet ve eğlence uygulamaları

Türkiye'de cep telefonu kullanan 50 milyon kişinin yarıdan fazlasının mobil hizmet ve eğlence uygulamalarını kullandığını biliyor musunuz? Diji Works en yakın eczane, faydalı bilgiler, zeka testleri vb. ücretsiz uygulamaları sizin için hazırlıyor. Ücretsiz uygulamalarınız sayesinde hem bilinirliğiniz artsın hem sadık müşteri sayınız!

Ücretsiz oyun uygulamaları

İçinde ürünlerinizin, şubelerinizin ve size dair herşeyin olduğu bir mobil oyununuz olsun istemez misiniz? Diji Works size ait mobil oyunu sizin için geliştiriyor. Ürünlerinizin, şubelerinizi, hizmetlerinizin bilinirliğini arttırın, müşterilerinizle aranızı iyice ısıtın!

Size anlattığımız gibi bir hizmete sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.