Google Ads

Neden Google Ads?

Daha fazla müşteri çekin

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklamları, bölgesel - küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Bize ihtiyacınız varsa yanınızdayız

Google Ads ile reklam kampanyalarınızı kendiniz yönetebilir ya da destek için bize 0850 259 34 54 numaralı telefondan ulaşabilir yada 0850 259 34 54 numaralı whatsapp hattına bağlanabilirsiniz.

Yalnızca sonuç aldığınızda para ödersiniz

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Google Ads'e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 - 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Videolu Reklamcılık

YouTube da videodan önce gösterilen reklamlar diğer videolardan önce yayınlanır. Video aynı zamanda, oynatılan videoların yanında ve arama sonuçlarında gösterilir.

Yeniden Pazarlama

Bir reklamın girdiğiniz her sitede karşınıza çıkmasını yeniden pazarlama olduğunu biliyor muydunuz? Web sitesi türüne, bölgesel tercihlere göre reklamlarınızı yayınlayabiliriz.

Sosyal Medya

Sosyla medya yönetiminde fotoğraf paylaşmaktan çok daha öte çözümler üretiyoruz. Aslında sosyal medyadan ne bekliyorsanız hepsini karşılıyoruz.

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarda markanızı doğru yerlerde doğru zamnalarda çıkararak analitik sonuçları sizlere paylaşıyor ve her gün daha doğru hedeflemeler üretiyoruz.

Size anlattığımız gibi bir hizmete sahip olmak ister misiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.