E-Ticaret Özellikleri

İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Tasarım Seçenekleri

Ziyaretçilerinize mükemmel bir alışveriş deneyimi sunacağınız tasarım harikası bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz

Mobil uyumlu (responsive) tasarım

Responsive tasarımlarımız sayesinde e-ticaret siteniz bilgisayar, cep telefonu ya da tablet fark etmeksizin mükemmel bir görünüme sahip olur. Siteniz tüm cihazlarda daha hızlı yüklenir. Arama motoru sıralamalarınız yükselir. Sitenizin satış performansı artar.

Ücretsiz hazır temalar

DijiWorks; sektörünüze uygun, ücretsiz çok sayıda kullanıma hazır tema seçeneğini sizlere sunar. Panelinizde hazır bulunan temaları dilediğiniz gibi sitenize uygulayabilir, temanız üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Tema kişiselleştirme

E-ticaret sitenizin tasarımını sektörünüze ve işinize uygun, size özel ayrıntıların düşünüldüğü şekilde tasarlanmasını isterseniz DijiWorks ekibimizin alanında uzman ekibinden destek alabilir ya da seçtiğiniz hazır temada düzenlemeler yapabilirsiniz.

E-Ticaret Demo Talebi

15 yıllık internet sektörü tecrübesiyle üstün hizmet kalite anlayışı esas alınarak yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works