E-Ticaret Özellikleri

İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Sipariş Yönetimi

Gelişmiş bir sipariş yönetimine sahip olan Diji Works' le müşterilerinizden gelen siparişlerin takibini ve yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Dilerseniz sipariş sonrasında hızlı fatura modülü ve kargo etiketi oluşturup yazdırabilirsiniz.

Kolay sipariş takibi ve yönetimi

Siparişlerinizin takibini sağlamak, kargo sürecini yönetmek ve alışverişleri raporlamak için klasik yöntemlerin dışında özel çözümler bulunmaktadır. Siparişlerinizin ödeme türüne, sipariş tarihine veya satılan ürün adına göre filtreleyebilirsiniz.

Tahsilat yöntemleri

DijiWorks altyapısı ile entegre çalışan bir çok ödeme yöntemi sayesinde müşterilerinize çeşitli ödeme imkanları sunabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş tamamlama

Sipariş aşamasında ziyaretçilerinize üyelik girişini zorunlu tutabilir veya üye olmadan alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Sipariş kargo yönetimi

Kargo yönetim modülü üzerinden dilediğiniz kargo firmaları ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Türkiye'nin herhangi bir noktasına göndereceğiniz siparişlerin kargo işlemlerini ayrı ayrı yönetebilir, desi, bölge veya ödeme yöntemi bazlı olarak belirleyeceğiniz kargo fiyatlarını otomatik hesaplayabilirsiniz.

Otomatik kargo fiyatı

Ürünlere tanımlanan ağırlık / desi değeri üzerinden teslimat şehrine göre kargo fiyatı otomatik hesaplanır ve sipariş bedeline eklenir.

Online fatura modülü

Siparişlerinizin faturalarını almak için tekrardan muhasebe programına girdi yapmanıza gerek kalmadan e-ticaret paneliniz üzerinden faturanızı yazdırabilirsiniz.

Bayi (B2B) altyapısı

Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize ürün bazlı farklı iskonto oranları tanımlayabilirsiniz.

E-Ticaret Demo Talebi

15 yıllık internet sektörü tecrübesiyle üstün hizmet kalite anlayışı esas alınarak yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works