E-Ticaret Özellikleri

İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Pazarlama Araçları

İndirim kuponları, ödeme indirimleri, toplu e-posta ve SMS, sosyal medya entegrasyonları.
Satış yapabilmeniz için gerekli olan her türlü pazarlama alt yapısı Diji Works' te mevcut. Hepsi satışlarınızı kolaylaştırmak için!

Kupon Modülü

Müşterilerinize özel indirim kuponları tanımlayabilirsiniz. Belirli bir tutar yada yüzde (%) indirimli kupon kodları oluşturabilirsiniz.

  • İndirim Türü Belirleme
  • Asgari Alışveriş Tutarı Belirleme
  • Kullanım Adedi Belirleme
  • Son Kullanım Tarihi Belirleme

Ürüne Bazlı İndirim

Ürünlere özel ayrı ayrı uygulayacağınız indirimleri Diji Works ile tek tuşla yapabilir ve yönetebilirsiniz.

Havale İndirimi Tanımlayabilme

Ürünlerinize toplu bir şekilde yüzde olarak havale / EFT indirimi tanımlayabilirsiniz. Böylece müşterilerinizi sıcak para ödemelerine teşvik etmiş olursunuz.

Toplu E-posta Gönderimi

Günlük duyurular veya haftalık kampanyalarınız için hazırladığınız e-bültenleri müşterilerinize e-posta olarak gönderebilir, dilerseniz belirli bir e-posta grubu dahilinde ilgili kişilere e-posta' nın ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu SMS Gönderimi

Günlük duyurular veya haftalık kampanyalarınız için hazırladığınız e-bültenleri müşterilerinize SMS olarak gönderebilir, dilerseniz belirli bir SMS grubu dahilinde ilgili kişilere SMS' in ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

Diji Works ile web sitenizin sosyal medya hesaplarıyla eş zamanlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sitenizde yaptığınız yenilikleri sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz gibi müşterilerinizin de sitenizdeki ürünleri paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Tutarı Tanımlayabilme

Satış odaklı oluşturabileceğiniz stratejilerden biri de ücretsiz kargo sınırı belirleyebilmektir. Böylece müşterilerinizin ilgili tutara ulaşması için yapacağı alışveriş miktarını artırmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook Yorum Entegrasyonu

Web sitenize bağlı yorum modülümüz dışında sosyal eklenti olan facebook yorum entegrasyonu da ayrıca huzurlarınızda.

Puan Sistemi

Müşterileriniz; Üye olduğunda, ürünlere yorum yaptığında yada sipariş verdiğinde sizin belirlediğiniz puanları kazanır yine sizin belirlediğiniz limitlere ulaştıklarında indirim kuponu olarak kullanabilirler.

Mobil E-Ticaret Web Sitesi

Artan mobil cihaz kullanım oranlarını ve istatistiklerini yakından takip eden Diji Works, geliştirdiği profesyonel e-ticaret altyapısı içerisine entegre ettiği mobil cihazlara uyumlu temaları ile müşterilerinize eşsiz bir e-ticaret deneyimi sunar.

E-Ticaret Demo Talebi

15 yıllık internet sektörü tecrübesiyle üstün hizmet kalite anlayışı esas alınarak yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works