E-Ticaret Özellikleri

İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Müşteri ve Bayi Yönetimi

Müşteri yönetimi ile potansiyel ve gerçek müşteri portföyünüzü kolaylıkla yönetebilir,
müşterilerinize daha yakın olabilirsiniz. Üstelik gelişmiş raporlama modülümüzü kullanarak kriter bazında kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Müşteri Yönetimi

Web sitenize üye kaydı yapan tüm müşterilerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sipariş ve sipariş durumlarını görebilir, müşteri bilgilerini izleyebilir, hatta onlara toplu olarak e-posta ve SMS duyuruları gönderebilirsiniz.

Sınırsız Bayi Yönetimi

Web sitenize üye kaydı yapan tüm bayilerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sipariş ve sipariş durumlarını görebilir, bayi bilgilerini izleyebilir, hatta onlara toplu olarak e-posta ve SMS duyuruları gönderebilirsiniz.

Kullanıcı Grup İndirimleri

Sizin için tüm kullanıcılarınız aynı değerde değildir. Kullanıcılarınızın satın alımlarına göre ayırıp gruplandırabilirsiniz. Böylece her kullanıcı grubuna ayrı ayrı indirim tanımlayabilirsiniz.

Potansiyel Müşteri Yönetimi

Arkadaş tavsiyeleri, stok ve fiyat güncellemesi bekleyen müşteriler, e-bülten' e kayıtlı kullanıcılar. Onların hepsi, sizin potansiyel müşterileriniz.

Müşteri Kampanya Yönetimi

Potansiyel müşterileriniz dahil olmak üzere web sitenize üye kaydı yapan tüm müşterileriniz ve bayilerinize kampanya oluşturabilir, toplu e-posta ve SMS yayını yapabilirsiniz.

Anlık Durum Bilgisi Gönderimleri

Sipariş süreç değişiminde müşterilerinize SMS ve e-posta gönderimi ile bilgi verildiği gibi aynı şekilde kampanya duyuruları oluşturabilir, müşterilerinize bu eposta ve SMS' leri topu şekilde gönderebilirsiniz.

E-Ticaret Demo Talebi

15 yıllık internet sektörü tecrübesiyle üstün hizmet kalite anlayışı esas alınarak yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works