E-Ticaret Özellikleri

İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Kargo Yönetimi

Çalıştığınız kargo firma ya da firmalarını sisteme kaydederek şehir şehir, bölge bölge ayırarak
özel kargo fiyatlarınızı uygulayabilirsiniz. Üstelik siz verileri girdikten sonra geri kalan her şeyi Diji Works sizin için halleder!

Kargo Şirketi Tanımlamaları

Kargo yönetim modülü ile hangi kargo firması ile çalışıyorsanız sisteme dahil edebilirsiniz. Müşterileriniz, çalıştığınız kargo firmalarından herhangi birini seçerek siparişlerini tamamlayabilir.

Kargo Ülkeleri, Şehirleri, İlçeler

Dünya`nın tüm ülkelerini, şehirlerini ve ilçelerini yönetebilir ve bu ilçelere özel kargo fiyatlarını Diji Works ile otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

Otomatik Kargo Fiyatı Hesaplama

Ürüne tanımlanan ağırlık / desi değeri üzerinden esnek teslimat bölgeleri yönetimi ile kargo fiyatı Diji Works tarafından otomatik hesaplanır ve siparişe yansıtılır. Belirli bir tutarın üzerindeki siparişler için ücretsiz kargo tanımlayabilirsiniz.

E-Ticaret Demo Talebi

15 yıllık internet sektörü tecrübesiyle üstün hizmet kalite anlayışı esas alınarak yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works