E-Ticaret Özellikleri

İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

İçerik Yönetimi

Web site ziyaretçilerinizi bilgilendirmenin her yolunu kullanabilirsiniz.
Onlara anketler düzenleyebilir, görsel slaytlar hazırlayabilir ya da hakkınızda bildirmek istediğiniz her şeyi sınırsız içerik sayfası ekleyebilme imkanıyla sunabilirsiniz.

Sınırsız İçerik Sayfası

Hakkımızda, kargolama ile ilgili bilgilendirme, müşteri hizmetleri, teknik servis... Dilediğiniz kadar içerik sayfası ekleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterileriniz için sorularına yanıt alabilecekleri sıkça sorulan sorular ( SSS ) bölümünü hazırlayabilirsiniz.

Anket Yönetimi

Müşterilerinize düzenli olarak anketler düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde, dilediğiniz kadar anket hazırlayabilirsiniz.

Haberler ve Duyurular

Ürünleriniz, kampanyalarınız veya içinde bulunduğunuz sektör ile ilgili sınırsız haber ve duyuru yayınlayabilirsiniz.

Slayt Yönetimi

E-ticaret web sitenizin özellikle anasayfasındaki slaytta yayınlanmak üzere dilediğiniz kadar slayt görseli yüklemekte özgürsünüz.

Blog Yönetimi

Bir çok e ticaret sitesi arama motoru performansını artırmak, sosyal medyada daha fazla yer alabilmek, ürünler ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler verebilmek için bir blog açarlar. Açılan bloglar genelde wordpress veya blogspot gibi yazılımlar ile kurulur. Diji Works e-ticaret yazılımı içerisine entegre olarak blog geliştirilmiştir.

E-Ticaret Demo Talebi

15 yıllık internet sektörü tecrübesiyle üstün hizmet kalite anlayışı esas alınarak yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works