Kullanımı Kolay
Gelişmiş E-Ticaret Paketleri

Tüm Paketler SSD Diskli Özel E-Ticaret Sunucuları Üzerinde Barındırılıyor. Seçeceğiniz E-Ticaret Paketini Anında Kurulum Ve Aktivasyon Ile Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonları

Diji Works ile toptancınızda bulunan ürünleri tek tuşla sitenize aktarabilir, muhasebe ve üretim entegrasyonları ile anlık olarak stok eşleştirmesi yapabilir, kargo entegrasyonları ile müşterileriniz ve siz kargo işlemlerini anlık takip edebilirsiniz.

Lider Pazaryerleri ile Entegre

Ürünlerinizi sadece kendi mağazanızda değil, aynı zamanda lider pazaryeri platformlarında da satmak istiyorsanız Diji Works size yeter. Diji Works e-ticaret platformu sahip olduğu uygulamalarla tüm ürünlerinizi N11, Hepsiburada gibi ünlü pazaryeri platformlarına aktarmanızı sağlıyor.

Lider Pazaryerleri ile Entegre
Gelişmiş Kargo Entegrasyonu

Gelişmiş Kargo Entegrasyonu

Diji Works E-ticaret yazılımını kullanan büyük ve orta ölçekli e-ticaret siteleri, işlerinin aksamadan, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için Diji Works Kargo modülünü kullanmaktadırlar. Tamamen profesyoneller için hazırlanmış olan bu modül, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Aras Kargo, UPS Kargo ve PTT Kargo firmalarının web servis sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

XML Entegrasyonları

Sadece tek bir panelden binlerce ürünün stoklarını, görsellerini, açıklama ve fiyatlarını sitenize kısa sürede aktarın, satışa başlayın ve stoksuz eticaret’in tadını çıkardın.

  • Tek bir panelden tüm işlemleri yönetin.
  • Binlerce ürün için asla stok tutmayın.
  • Tüm bilgiler herşeyiyle sitenize senkron edilir.
  • Dilediğiniz kadar firmayla anlaşın, ürünleri çeşitlendirin.
XML Entegrasyonları
Ödeme Entegrasyonları

Ödeme Entegrasyonları

Diji Works E-Ticaret tüm yurtiçi sanal pos entegrasyonlarına sahiptir. Ayrıca bu sanal pos entegrasyonlarına, ister 3D Secure özelliğiyle ister klasik sanal pos özelliğiyle sahip olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works
Ücretsiz E-ticaret Demo Talebi