E-Ticaret Danışmanlığı

SEO’ya Uygun Ürünler ve Kategoriler

Ürünlerinizi / kategorinizi arama motorlarına uygun bir şekilde sitenize ekleyerek, ilgili ürünü / kategoriyi müşterilerinizin daha kolay bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün / kategorinin rakip analizi yapılır. Arama motoru kriterleri belirlenir. Ardından arama motorlarının kriterleri baz alınarak sitenize girişi yapılan ürünün / kategorinin Başlık, Meta Açıklamaları, Ürün İçerik Yorumları, Ürün Resimleri ve diğer kriterler optimize edilir.

Sosyal Medya Paylaşımları

Artık tanıtım her yerde! Mobil ve web kullanım alışkanlıklarının ilk başında gelen sosyal medya firmaların en büyük tanıtım araçlarından biri. Sosyal medyada aktifliğiniz satışlarınıza olumlu olarak etki ediyor. E-Ticaret danışmanlığı hizmeti ile ürünleriniz sosyal medyada paylaşılacak şekilde düzenlenir ve düzenli olarak belirtilen sosyal medya hesaplarınızda paylaşılır.

E-Ticaret Danışmanlığı ve Kampanyalar

E-Ticaret uzmanlarımız ürün pazarını aylık / haftalık olarak kontrol ederler. Rakip analizleri doğrultusunda sitenizde yer alan ürünler, kampanyalar ve müşteri eğilimleri kontrol edilerek ürünlerde kampanya fikirleri oluşturulur. Bu kampanyalar güncel tarihler (özel günler vb.) baz alınarak gerçekleştirilir. Temel hedef müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışlarınızı ve karınızı arttırmaktır.

Görsel Materyaller

Sitenizde yer alan reklam alanları, slider, kampanya bölümlerinin güncel olması müşteri tarafında olumlu bir izlenim bırakır. Sizlerle iletişime geçerek öne çıkarmak istediğiniz ürün, kategori, kampanya ile ilgili bilgiler alınır. Bu bilgi ve istekler dahilince sitenizin ilgili yerlerine slider, banner, animasyon içerik çalışmaları geçekleştirilir. Profesyonel grafik ekibimiz ile içerikler ve site bir bütün olarak kalması sağlanır.

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Günümüzde birçok e-ticaret sitesi müşterilerine satışlarını gerçekleştirmektedir. Bir ürün birçok sitede farklı fiyatlarla satışı gerçekleştirilir. Müşteriler ile genellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kullanımı kolay olan siteleri tercih ederler. Kullanıcı deneyimi hizmeti ile farklı araçlar kullanılarak müşterilerinizin kullanım alışkanlıkları tespit edilir. Bu bilgiler doğrultusunda sitenizin görsel, içeriksel ve tasarımsal yapılması gereken değişiklikleri belirlenir. Bu işlemler uygulanarak süreç takip edilir ve kullanıcı deneyiminin gelişmesi sağlanır.

E-ticaret Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak istermisiniz?

Evet diyorsanız işletmenizi web dünyasında çevrimiçi hale ve işinizi tutku ile büyütmenize yardımcı olalım. Siz hayalinizi bize anlatın, bizde hayalinizi gerçekleştirelim.