E-Ticaret Paketleri

İşletmeden Tüketiciye E-Ticaret

Son kullanıcıya direk satış yapabilmenizi sağlayan e-ticaret türüdür. Yüksek kapasiteli e-ticaret yazılımları ile kaliteli ve sorunsuz e-ticaret sitesi oluşturun.

Şimdi, sanal mağaza sahibi olmanın tam zamanı!

Müşterilerinizin 7/24 ziyaret edebileceği, ürünlerinizi detaylı inceleyebileceği e-ticaret sitenizde stok, ürün maliyeti, iş gücü ve dükkan giderlerini minimum seviyede tutarak sadece satışa odaklanabilir, belirli bir bölge sınırlaması olmadan her noktada ürünlerinize ihtiyaç duyan kitlelere ulaşabilirsiniz. E-ticaret sitenizde kendi satış stratejilerinizi geliştirebilir ve kampanyalar düzenleyerek satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Tüm E-Ticaret Paketlerinde

Kredi Kartına 12 TAKSİT!

Tüm E-Ticaret Paketlerinde

Kredi Kartına 12 TAKSİT!

Müşteri Soruları

B2C e-ticaret modeli son kullanıcıya direk ürün satışı yapabilmeni sağlayan e-ticaret türüdür. E-ticaret türleri içinde en bilineni B2C (Business to Consumer – Firmadan tüketiciye) e-ticaret türüdür. Genel olarak, ticari firmaların kendi web sitelerinden pazarlama ve satış yapabilmelerini sağlayan tüm işlemler B2C kapsamındadır.

E-ticaret sitesi kurmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken e-ticaret siteniz için bir isim belirlemek ve e-ticaret sitesi üzerinden satmak istediğiniz ürünler hakkında içerik, görsel hazırlamak. Gerisini Diji Works e-ticaret sistemi halleder. E-ticaret sistemlerimizi ücretsiz deneyebilirsin.

İnternetten ürün satışını e-ticaret siteleri ile kolayca yapabilirsiniz. Kendine özel bir e-ticaret sitesi kurarak internetten satış yapabilir veya c2c e-ticaret (e-pazaryeri) sitelerinde mağaza açarak satış yapabilirsin.

Uygun e-ticaret paketini işinize veya projenize göre seçmeniz gerekmektedir. Uygun e-ticaret paketi seçebilmeniz için paket özelliklerini iyice incelemeniz işinize veya projenize uygun paketi seçmeniz gerekmektedir.

Hayır, paket kurulum ücretini bir sefer ödersiniz ve altyapıyı aldığınız süre boyunca ömür boyu kullanırsın. İlerleyen yıllarda altyapı ücreti olarak kullandığınız kadar web barındırma hizmeti ve SSL sertifikası ödersiniz ekstra farklı bir ödeme veya lisans ödemesi yapmazsınız.

1 yıl destek ve güncellemelerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Destek hizmetlerimizde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır, desteğe ihtiyaç duyduğunuz günün her anında e-ticaret uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Ömürboyu videolu eğitimlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. E-ticaret sitenizi başarılı yönetebilmeniz için yeniliklerden haberdar olabilmek için eğitim almanızda faydalı olacaktır.

E-Ticarete hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız ve eticaret altyapısının uzman bir firma tarafından sizin için yapılmasını istiyorsanız eticaret paketi ile eticarete başlamak en mantıklı yoldur. E-Ticaret paketlerinde tüm sanal pos modülleri, entegre yazılımlar ve ihtiyaç duyacağınız tasarımsal altyapı birlikte sunulur. Siz tasarım yada yazılım ile uğraşmadan e-ticaretteki en önemli unsurlar (Tedarik, Lojistik, Finans) ile daha rahat ilgilenirsiniz. E-Ticaret paketleri ile eticarette büyümeniz daha hızlı olacaktır.

- Öncelikle güvenilir bir e-ticaret firması ile çalışmalısınız.

- E-Ticaret paketi alırken yıl içerisinde karşınıza çıkabilecek ekstra ücretlendirmeleri mutlaka öğrenin. (Diji Works e-ticaret paketlerinde yıl içerisinde herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.)

- E-Ticaret firmasının size ek olarak neler sunduğunu öğrenin ve diğer firmalar ile karşılaştırın.

- Ürün, kategori yada marka ekleme limitlerinin olup olmadığını öğrenin. (Diji Works e-ticaret paketlerinde herhangi bir limit bulunmamaktadır.)

- Tasarımınız mutlaka mobil uyumlu olmalıdır.

- E-Ticaret firmasının destek hizmetinin kalitesini mutlaka test edin.

E-Ticaret Demo Talebi

15 yıllık internet sektörü tecrübesiyle üstün hizmet kalite anlayışı esas alınarak yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz.

Satışlarınızı arttırmak için doğru alt yapı Diji Works